пʼятниця, 23 жовтня 2015 р.

Як спростити свою роботу в Інтернеті: 7 корисних функцій Google Chrome, про які мало хто знає


Google Chrome — это простой, быстрый и безопасный веб-браузер для удобного поиска различной информации в Интернете. Именно он является самым популярным в мире. Этот браузер имеет множество возможностей, которые позволяют человеку упростить работу за компьютером!


Эти малоизвестные хитрости позволяют расширить возможности браузера и сделать его более удобным и полезным для пользователя. Но, к сожалению, не все знают о них. Поэтому редакция «Так Просто!» решила рассказать о некоторых. Мотай на ус!

Возможности для быстрой работы в Chrome

  1. Сохрани веб-страницу как PDF файл
    Чтобы сохранить страничку в точно таком виде, какая она есть, выбери формат PDF. Файл с этим расширением занимает немного места. Также этот формат замечательно подходит для печати.
    Для того чтобы сохранить страницу в PDF, нажми комбинацию клавиш Ctrl + P для ОС Windows или Cmd + P для Mac OS. Потом нажми в списке принтеров на «Изменить» и выбери «Сохранить как PDF».
  2. хитрости Chrome
    хитрости Chrome

четвер, 22 жовтня 2015 р.

ВИКОНАННЯ ПЛАНУ РОЗВИТКУ ЄОІП ЕНВК №1, РЕЗУЛЬТАТИ РОБОТИ ІШС ЗА 2014-2015 н.р. ТА ПЛАНУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ НА 2015-2016 н.р.

Інформатизація суспільства – це перспективний шлях до економічного, соціального та освітнього розвитку. Інформатизація освіти спрямовується на формування та розвиток інтелектуального потенціалу нації, удосконалення форм і змісту навчального процесу, впровадження комп'ютерних методів навчання та тестування, що надає можливість вирішувати проблеми освіти на вищому рівні з урахуванням світових вимог.
Одним із важливих напрямків розвитку інформатизації освіти є нові комп’ютерні технології. Інтерактивність, інтенсифікація процесу навчання, зворотний зв'язок – помітні переваги цих технологій, що зумовили необхідність їх застосування у різних галузях людської діяльності, насамперед у тих, які пов'язані з освітою та професійною підготовкою. Нині помітно зросла кількість досліджень, предметом яких стало використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі.
Згідно з річним планом роботи Енергодарського навчально-виховного комплексу №1 у 2014/2015 н.р. «Розвиток єдиного інформаційного освітнього простору ЕНВК №1», перед колективом закладу стояла наступна мета: вдосконалення ІКТ-компетентності педагогічних працівників та учнів ЕНВК №1.
Для реалізації вище зазначеної мети, діяльність адміністративного персоналу і педагогічного колективу закладу була спрямована на вирішення наступних завдань:
        поновлення та доукомплектування комп’ютерних класів і навчальних кабінетів сучасною комп’ютерною технікою та ліцензійним програмним забезпеченням;
        розширення єдиної локальної мережі;
        вдосконалення використання сучасних ІКТ-технологій в управлінській діяльності;
        оволодіння адміністрацією, вчителями, учнями ЕНВК №1 сучасними ІКТ-технологіями, практичному застосуванню отриманих знань;
        вдосконалення та розвитку веб-ресурсів ЕНВК №1;
        вдосконалення роботи ІШС.

СЛОВНИК ТЕРМІНІВ З ХМАРНИХ ТЕХНОЛОГІЙ


ІКТ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ


ХМАРНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ОСВІТІ


четвер, 17 вересня 2015 р.

Напрямки розвитку Єдиного інформаційного освітнього простору системи освіти м.Енергодара у 2015-2016н.р.

16.09.2015 відбувся в Енергодарі онлайнсемінар "Напрямки розвитку Єдиного інформаційного освітнього простору системи освіти м. Енергодара у 2015-2016 н.р.". Проводила семінар методист НМЦ УО ЕМР Ласкова Н.О. З матеріалами семінару можна ознайомитись за посиланням:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3OvCwLsKIPY

пʼятниця, 14 серпня 2015 р.

ЗАВАНТАЖУЙ ПІДРУЧНИКИ ДЛЯ ШКОЛИ


Якщо школяр це Ви - потурбуйтесь про себе самостійно.
Це не тільки сучасний тренд, це дійсно зручно, просто та економно.
Кожен рік повторюється одне й те саме: дзвенить шкільний дзвоник і всі учні починають свій навчальний процес. Для кожного з них – це особистий шлях сповнений пригод та цікавих вражень. А для їх батьків, в першу чергу - це своєчасна підготовка дітей до школи. Зошити, канцелярія, шкільні форми, ремонт класу, все потребує додаткових витрат. На жаль безкоштовно нічого не видають. Інколи навіть за шкільні книжки доводиться платити. Тому, ми підготували для вас онлайн бібліотеку де ви можете скачати безкоштовно підручники шкільної програми з 1 по 11 клас.

ЕЛЕКТРОННІ ШКІЛЬНІ ПІДРУЧНИКИ – МІНУС ШІСТЬ КІЛОГРАМІВ НА ПЛЕЧАХ ВАШОЇ ДИТИНИ.

Скачати безкоштовно електронні підручники для школи.Шкільний рюкзак, в якому учень носить свої підручники, в середньому важить до 6 кілограмів. Це означає, що кожен навчальний день вашої дитини починається з великого фізичного навантаження на спину. Позбавте дитину від цього. В сучасному світі комп’ютерних технологій, вже давно стало можливим замінити звичайний шкільний підручник на його електронний аналог, ще й умістити всю шкільну програму в один пристрій. Потрібно лише скачати підручник на планшет і взяти його з собою. На нашому сайті ви можете всі підручники скачати безкоштовно. З електронними підручниками ви отримуєте ряд переваг для вас та вашої дитини:
  • Універсальний підручник з всією шкільною програмою;
  • Можливість зекономити на покупці підручників, які зараз коштують від 100 гривень і більше;
  • Можливість зекономити час на пошуки потрібних підручників, адже їх з легкістю можна скачати на нашому сайті;
  • А головне, -6 кілограмів на плечах вашої дитини, що збереже хребет вашої дитини від сколіозу.

ШКІЛЬНІ ПІДРУЧНИКИ СКАЧАТИ БЕЗКОШТОВНО В МУЛЬТИМЕДІА.

Всі представлені підручники відповідають шкільній програмі 2015 року та відсортовані по класах з 1-го по 11-й. Скачати підручник безкоштовно ви можете на цій сторінці. Для цього вам лише потрібно вибрати необхідний клас та натиснути кнопку з зображенням zip архіву, або uTorrenta. Будьте в тренді та замініть шкільний важкий підручник на електронний. Подзвоніть нам і ми допоможемо вам скачати підручники необхідні саме для вашої дитини.
Всі матеріали (інформація), розміщена на даній сторінці сайту mta.ua взяті з відкритих джерел або надіслані відвідувачами сайту. Матеріали використовуються в некомерційних цілях.
Заборонено будь-яке комерційне використання матеріалів з даної сторінки сайту без письмового дозволу авторів (правовласників) матеріалів.
Власники та творці сайту mta.ua не несуть відповідальність за використання матеріалів, доступних на сторінці сайту Мультимедіа (http://mta.ua/stat/pidruchniki_dlya_shkoli
). Всі матеріали розміщені виключно в ознайомлювальних цілях.
Вся матеріали та посилання, розташовані на сайті призначені тільки для задоволення цікавості відвідувачів, власники та творці сайту не несуть відповідальність за можливі наслідки використання їх в цілях, заборонених законами України.
Користувачі несуть самостійну відповідальність за порядок використання і розповсюдження матеріалів зі сторінки сайту http://mta.ua/stat/pidruchniki_dlya_shkoli згідно місцевого законодавства своєї країни проживання. Адміністрація mta.ua не володіє правовою інформацією по кожній конкретній країні й не відстежує змін в законодавчих нормах різних країн.
Згідно із Конституцією та Законом України «Про освіту», кожен громадянин держави має право на освіту, і держава зобов’язується це право забезпечити. Саме тому доступ до підручників, виданих за державні кошти, жодним чином не може обмежуватись.
Всі матеріали підручників розміщені виключно для ознайомлення та не є предметом зазіхань власників сайту на їх авторство.
Адміністрація сайту завжди рада піти назустріч правовласникам у визнанні них авторами матеріалів.




середа, 12 серпня 2015 р.

ІНФОРМАТИЗАЦІЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ ТА ДІЯЛЬНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ З РЕАЛІЗАЦІЇ ДАНОГО ПИТАННЯ

«Відкриття народжуються там,
де закінчуються знання вчителя
й починається нове знання учня»
К.Федін

Мета засідання педагогічної ради: формування наукового підходу до використання інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховному процесі на сучасному етапі  

Завдання засідання педагогічної ради:
1.     Ознайомлення педагогічного колективу з новітніми інформаційно-комунікаційними технологіями та можливостями їх доцільного використання в навчально-виховному процесі.
2.     З’ясування стану участі предметних методичних об’єднань та відповідних творчих груп у створенні єдиного освітнього інформаційного середовища закладу.
3.     Обговорення доцільності впровадження новітніх інформаційно-комунікаційних технологій в навчально-виховний процес, їхніх переваг та слабких сторін.
4.     Визначення потреб колективу ЕНВК №1 у реалізації педагогічних можливостей НІТ при вивченні предметів шкільного циклу.
5.     Стимулювання педагогів закладу до вдосконалення власної інформаційної компетентності з метою використання можливостей НІТ у керуванні освітнім процесом.


СУЧАСНІ ІКТ В НВП


Інформатизація загальної середньої освіти


Педагогічна інформатика - це наука, яка вивчає використання в освіті ЕОМ, комунікативних мереж, різних інформаційних технологій.Інформатизація освіти - це процес впровадження в освіту інформаційних знань, методів, технологій.Шостою групою засобів навчання, за В. Оконем, є складні електронні пристрої і телекомунікаційні мережі. Розвиток шформатики, створення ЕОМ і їх швидкий прогрес породили у науці напрямок -педагогічну інформатику і процес інформатизації освіти.
Невід'ємною складовою інформатизації освіти є інформатизація загальноосвітніх навчальних закладів. Вона має охопити всі напрямки та сфери діяльності учнів, учителів, керівників навчальних закладів та установ і суттєво вплинути на зміст, організаційні форми і методи навчання та управління навчально-пізнавальною діяльністю. Інформатизація навчального процесу передбачає створення, впровадження і розвиток комп'ютерно-орієнтованого навчального середовища на основі інформаційних систем, мереж, ресурсів та технологій, побудованих на застосуванні сучасної обчислювальної і телекомунікаційної техніки.
Головною метою інформатизації загальноосвітніх навчальних закладів є підготовка підростаючого покоління до повноцінної плідної життєдіяльності в інформатизованому суспільстві, підвищення якості, доступності та ефективності освіти. Реалізація мети передбачає досягнення основних завдань:
  • формування інформаційної компетентності учнів, яка стає сьогодні невід'ємною складовою загальної культури кожної людини і суспільства в цілому;
  • рівнева і профільна диференціація навчально-виховного процесу з метою розвитку нахилів і здібностей учнів, задоволення їх запитів і потреб, розкриття їхнього творчого потенціалу.